Ojciec misjonarz święci krzyż misyjny przy kościele

We wtorek zakończyły się Misje święte w naszej parafii. Były wspaniałym przygotowaniem wiernych do ugoszczenia kopii Cudownego Obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej.

W trakcie misji, nasz Ojciec Misjonarz, skutecznie poprowadził wspólnotę parafialną w wewnętrznych drogach każdego z nas. "Nasz" Ojciec napisało mi się automatycznie. Myślę, że tak Go potraktowaliśmy od początku Misji, a właściwie "emisji" ciepła i spokoju, dobra i bezpieczeństwa, które skutecznie wlał w nasze serca. Czuliśmy się bezpieczni i dowartościowani jego przywództwem podczas przygotowań do ugoszczenia naszej Matki, a także podczas nawiedzenia w dniach 13 i 14 lutego 2019 r. Wielkie podziękowania dla NASZEGO Ojca Andrzeja za to że był z nami, za wszystkie ciepłe słowa w trakcie naszych bezpośrednich rozmów. Była to dla parafian wielka nobilitacja. Modlimy się za Ojca Misjonarza.

 

Wnętrze kościoła, krzyże w parafii, drogi oraz nasze obejścia, przybrały odświętny wygląd. Jest to ogromna zasługa naszych pań - matek, które bardzo zaangażowały się do prac dekoracyjnych. Pragnęły godnie przygotować się do odwiedzin Cudownego Obrazu MBJ. Panowie - ojcowie też pomagali.

 

Galeria zdjęć, Foto: AKTYWNI Wielowicz: